نظرسنجی بانکداری دیجیتالی 1395 - digibanking

به نظرسنجی بانکداری دیجیتالی سال ۱۳۹۵ خوش آمدید

دنیای کسب و کار در حال تغییر و تحولات اساسی است و در این میان صنعت بانکداری از حوزه هایی است که همگام با تغییر محیط کسب و کار، با سرعت در حال توسعه است. یکی از این تحولات اساسی، توسعه فضای دیجیتال و نیز ابزارهای دیجیتالی است که زندگی مردم را متحول ساخته است. در این راستا، بانکداری دیجیتالی به منظور همگام شدن با نیازهای مردم و ارائه خدمات و محصولات بانکی با تکنولوژی روز، در حال توسعه و تکامل می باشد.
سایت مرجع بانکداری دیجیتالی با هدف کمک به توسعه و ترویج بانکداری دیجیتالی، بر آن است تا با برگزاری یک نظرسنجی بزرگ مردمی، ضمن کسب نظرات مردم به عنوان استفاده کنندگان از محصولات و خدمات بانکی، با انتقال نظرات آنها به بانکها و ایجاد زمینه قدردانی از بانکهای برتر دیجیتالی، به توسعه اقدامات ارزشمند در این حوزه کمک نماید.
لذا از شما تقاضا داریم تا با اختصاص زمان اندکی از وقت ارزشمند خود و ارائه نظرات خود، ما را در دستیابی به این هدف یاری نمایید. امیدواریم که بتوانیم قدردان مشارکت ارزشمند شما باشیم.

  • در رابطه با هر یک از کانال‌ها/ ابزارهای بانکداری دیجیتالی زیر، از نظر شما کدام بانک بهترین است؟
    توضیح : لطفاً تنها به سوالاتی پاسخ دهید که تجربه استفاده از آن خدمات را داشته اید.
  • ایده های شما با بانکها به اشتراک گذاشته خواهد شد.
  • لطفاً برای کمک به تحلیل مناسب اطلاعات و شرکت در قرعه کشی ۱۰ ربع سکه بهار آزادی این نظرسنجی، اطلاعات زیر را تکمیل نمایید:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .