بازدید مدیران ارشد بانک ملت از نمایشگاه های الکامپ و غرفه بانک ملت در این نمایشگاه

0
اشتراک گذاری‌
6
بازدید

مرجع تحلیلی ترویجی بانکداری دیجیتالی:مدیران ارشد بانک ملت از نمایشگاه الکامپ و غرفه بانک ملت در این نمایشگاه بازدید کردند.

حسن روستا رییس هیات مدیره همراه با مسعود نصر اصفهانی مدیر امور بانکداری شرکتی در بازدید از نمایشگاه الکامپ، از غرفه های بانک ملت و همچنین گروه فناوران هوشمند بهسازان فردا شامل شرکت های بهسازان ملت، به پرداخت ملت، مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مهندسی صنایع یاس ارغوانی، مهندسی نرم افزار شقایق و زیرساخت امن خدمات تراکنشی در این نمایشگاه دیدن کردند.

حسن روستا رییس هیات مدیره بانک ملت در این بازدید با ابراز رضایت از عملکرد بخش های مختلف بانک و شرکت های وابسته حاضر در نمایشگاه، از تلاش های همکاران حاضر در غرفه ها و ارایه محصولات جدید معرفی شده مانند سامانه مدرن پرداخت بهای سوخت تقدیرکرد.
مسعود نصراصفهانی مدیر امور بانکداری شرکتی نیز در این بازدید با تاکید بر حمایت مالی و پشتیبانی از استارت آپ ها و ایده های نو، توصیه هایی در این زمینه به نمایندگان بانکداری شرکتی حاضر در غرفه بانک ملت ارایه کرد.

در روز پایانی نمایشگاه، عباس جعفرلو مدیر امور بانکداری تجاری نیز با همراهی جمعی از کارکنان مدیریت بانکداری تجاری، از غرفه بانک ملت در الکامپ دیدن کرد.

منبع:بانک ملت

پست بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد سردبیر

بروزترین ها

محبوب ترین ها

وارد حساب کاربری خود شوید

برای ثبت نام فرم های زیر را پر کنید

رمزعبور خود را بازیابی کنید

لطفاً نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای تنظیم مجدد رمز خود وارد کنید.